Kanji (7.x-3.0-beta3) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Footer message
am: የግርጌ መልዕክት

en: Search box
am: የመፈለጊያ ሳጥን

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች
