Kanji (7.x-3.0-beta3) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Home
da: Hjem

en: content
da: indhold

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: content top
da: indhold top

en: content bottom
da: indhold bund

en: header
da: sidehovede

en: Footer message
da: Sidefod

en: Search box
da: Søgefelt

en: 1 comment
da: 1 kommentar

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: You are here
da: Du er her

en: No comments available.
da: Der er ingen kommentarer at vise.

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: sidebar first
da: sidepanel først

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Submitted by !username on !datetime
da: Indsendt af !username den !datetime

en: Subscribe to @feed-title
da: Abonnér på @feed-title

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Close overlay
da: Luk overlay
