Kanji (7.x-3.0-beta3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: content
hy: պարունակություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: No comments available.
hy: Մեկնաբանություններ չկան:
