Kanji (7.x-3.0-beta3) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Search box
pa: ਖੋਜ ਬਾਕਸ

en: Add new comment
pa: ਨਵੀਂ ਟਿੱਪਣੀ ਸ਼ਾਮਿਲ ਕਰੋ
