Kanji (7.x-3.0) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: content
ar: المحتوى

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: header
ar: ترويسة

en: Footer message
ar: التذييل

en: Search box
ar: مربع البحث

en: 1 comment
ar: تعليق واحد

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: You are here
ar: أنت هنا

en: No comments available.
ar: لا تعليقات.

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Submitted by !username on !datetime
ar: أضافه !username في !datetime

en: Subscribe to @feed-title
ar: الاشتراك في @feed-title

en: Highlighted
ar: مبرز
