Kanji (7.x-3.2) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Home
af: Tuis

en: content
af: inhoud

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: content top
af: bo aan inhoud

en: content bottom
af: onder aan inhoud

en: header
af: opskrif

en: Footer message
af: Voeterboodskap

en: Search box
af: Soekboks

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: No comments available.
af: Geen kommentaar beskikbaar.

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: Submitted by !username on !datetime
af: Voorgelê deur !username op !datetime
