Kanji (7.x-3.2) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: content
bg: съдържание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: header
bg: заглавка

en: Footer message
bg: Колофон

en: Search box
bg: Търсачка

en: Add new comment
bg: Коментар

en: You are here
bg: Вие сте тук

en: No comments available.
bg: Няма достъпни коментари.

en: Main menu
bg: Основно меню

en: Submitted by !username on !datetime
bg: Публикувано от !username на !datetime

en: Subscribe to @feed-title
bg: Абонирай се за @feed-title

en: Close overlay
bg: Затвори допълнителния слой
