Kanji (7.x-3.2) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: content
kk: контент

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Footer message
kk: Төменгі деректемедегі хабарлама

en: Search box
kk: Іздеу өрісі

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: No comments available.
kk: Пікірлер жоқ.
