Kanji (7.x-3.3) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Home
hr: Početna

en: content
hr: sadržaj

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: content top
hr: sadržaj na vrhu

en: content bottom
hr: sadržaj na dnu

en: header
hr: zaglavlje

en: Footer message
hr: Poruka u podnožju

en: Search box
hr: Okvir za pretraživanje

en: 1 comment
hr: 1 komentar

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: You are here
hr: Vi ste ovdje

en: No comments available.
hr: Nema dostupnih komentara.

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Submitted by !username on !datetime
hr: <span class="uname">!username</span> !datetime

en: Subscribe to @feed-title
hr: Pretplata na @feed-title

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Close overlay
hr: Zatvori Plutajuću ploču
