Kanji (7.x-3.3) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Home
km: ដើម

en: content
km: មាតិកា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: header
km: បឋម​កថា

en: Footer message
km: សារ​បាតកថា

en: Search box
km: ប្រអប់​ស្វែងរក

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: You are here
km: អ្នក​នៅទីនេះ​

en: No comments available.
km: គ្មាន​មតិយោបល់ ។

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Submitted by !username on !datetime
km: បាន​ដាក់​ស្នើ​ដោយ​ !username ​នៅ​ថ្ងៃ​ !datetime

en: Subscribe to @feed-title
km: ជាវ​ទៅ​ @feed-title

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌

en: Close overlay
km: បិទ​ភាព​ត្រួតគ្នា
