Kanji (7.x-3.3) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Home
uk: Головна

en: content
uk: матеріал

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: content top
uk: Вгорі над змістом

en: content bottom
uk: Знизу під змістом

en: header
uk: верхній колонтитул

en: Footer message
uk: Повідомлення нижнього колонтитулу

en: Search box
uk: Поле пошуку

en: 1 comment
uk: 1 коментар

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Show breadcrumbs
uk: Показувати навігаційний рядок

en: You are here
uk: Ви є тут

en: No comments available.
uk: Коментарі відсутні.

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Main menu
uk: Головне меню

en: header top
uk: Сторінка допомоги

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Submitted by !username on !datetime
uk: Опубліковано !username !datetime

en: Subscribe to @feed-title
uk: Підписатися на @feed-title

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Close overlay
uk: Закрити накладання

en: The header could not be uploaded.
uk: Верхній колонтитул неможливо відвантажити.

en: The custom header path is invalid.
uk: Шлях власного колонтитулу помилковий.

en: Kanji
uk: Кандзі

en: The color must be a HEX value, example ff0000
uk: Значення кольору має бути шістнадцятковим, наприклад  ff0000
