Kanji (7.x-3.4) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: content
gl: contido

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: header
gl: cabeceira

en: Footer message
gl: Mensaxe do pé de páxina

en: Search box
gl: Caixa de busca

en: 1 comment
gl: 1 comentario

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: No comments available.
gl: Non hai comentarios dispoñibles.

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Submitted by !username on !datetime
gl: Enviado por !username a !datetime

en: Subscribe to @feed-title
gl: Subscribirse a @feed-title

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Close overlay
gl: Pechar superposición
