Kanji (7.x-3.4) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
