Kanji (7.x-3.4) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: content
pl: zawartość

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: content top
pl: nad treścią

en: content bottom
pl: pod treścią

en: header
pl: nagłówek

en: Footer message
pl: Stopka

en: Search box
pl: Pole wyszukiwania

en: 1 comment
pl: 1 komentarz

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: No comments available.
pl: Brak dostępnych komentarzy.

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Submitted by !username on !datetime
pl: Wysłane przez !username w !datetime

en: Subscribe to @feed-title
pl: Subskrybuj @feed-title

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Close overlay
pl: Zamknij nakładkę
