Kanji (7.x-3.4) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Home
sk: Domov

en: content
sk: obsah

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: header
sk: hlavička

en: Footer message
sk: Päta

en: Search box
sk: Vyhľadávací box

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: No comments available.
sk: Žiadne komentáre nie sú dostupné.

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Submitted by !username on !datetime
sk: Pridané používateľom !username dňa !datetime

en: Subscribe to @feed-title
sk: Odoberať @feed-title

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Close overlay
sk: Zatvoriť vrstvu
