Kanji (7.x-3.5) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: content
be: змест

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: header
be: шапка сайта

en: Footer message
be: Паведамленьне напрыканцы старонкі

en: Search box
be: Радок пошуку

en: 1 comment
be: 1 камэнтар

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: You are here
be: Вы тут

en: No comments available.
be: Каментары адсутнічаюць.

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Submitted by !username on !datetime
be: Апублікавана !username у !datetime

en: Subscribe to @feed-title
be: Падпісацца на @feed-title

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Close overlay
be: Закрыць перакрываючы слой
