Kanji (7.x-3.5) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Home
cs: Domů

en: content
cs: obsah

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: header
cs: hlavička

en: Footer message
cs: Patička

en: Search box
cs: Vyhledávací box

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: You are here
cs: Jste zde

en: No comments available.
cs: Bez komentářů.

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Submitted by !username on !datetime
cs: Napsal uživatel !username dne !datetime.

en: Subscribe to @feed-title
cs: Prihlásit se k odběru @feed-title

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Close overlay
cs: Zavřít překryv
