Kanji (7.x-3.5) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: content
is: innihald

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: header
is: haus

en: Footer message
is: Neðanmáls-skilaboð

en: Search box
is: Leitarkassi

en: 1 comment
is: 1 ummæli

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: You are here
is: Þú ert hér

en: No comments available.
is: Engin ummæli tiltæk.
