Kanji (7.x-3.5) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: content
lv: saturs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: header
lv: galvene

en: Footer message
lv: Kājenes ziņojums

en: Search box
lv: Meklēšanas nostūris

en: 1 comment
lv: 1 komentārs

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: You are here
lv: Jūs atrodaties šeit

en: No comments available.
lv: Nav pieejamu komentāru.

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Submitted by !username on !datetime
lv: Pievienoja !username !datetime

en: Subscribe to @feed-title
lv: Pieteikties @feed-virsraksts

en: Highlighted
lv: Izgaismots
