Kanji (7.x-3.5) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Home
sv: Hem

en: content
sv: innehåll

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: content top
sv: innehåll - längst upp

en: content bottom
sv: innehåll - längst ned

en: header
sv: sidhuvud

en: Footer message
sv: Sidfot

en: Search box
sv: Sökruta

en: 1 comment
sv: 1 kommentar

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: You are here
sv: Du är här

en: No comments available.
sv: Inga kommentarer tillgängliga.

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: sidebar first
sv: sidospalt - första

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: header top
sv: sidhuvud - överst

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Submitted by !username on !datetime
sv: Skrivet av !username !datetime

en: Subscribe to @feed-title
sv: Prenumerera på @feed-title

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Close overlay
sv: Stäng lager
