Kanji (7.x-3.6) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: content
mn: агуулга

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Footer message
mn: Доод баганан мэдээ

en: Search box
mn: Хайлтын талбар

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: No comments available.
mn: Сэтгэгдэлүүд байхгүй байна.

en: Main menu
mn: Гол цэс
