Kanji (7.x-3.6) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: content
sq: përmbajtja

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: header
sq: kreu

en: Footer message
sq: Mesazhi në fund të faqes

en: Search box
sq: Kutia e kërkimit

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: You are here
sq: Gjëndeni këtu

en: No comments available.
sq: Asnjë koment në dispozicion.
