Kanji (7.x-3.6) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: content
tr: içerik

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: header
tr: başlık

en: Footer message
tr: Dipnot iletisi

en: Search box
tr: Arama kutusu

en: 1 comment
tr: @count yorum

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: You are here
tr: Buradasınız

en: No comments available.
tr: Yorum mevcut değil.

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Submitted by !username on !datetime
tr: !username tarafından !datetime tarihinde gönderildi

en: Subscribe to @feed-title
tr: Abone ol: @feed-title

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Close overlay
tr: Üst katmanı kapat
