Kanji (7.x-3.6) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: header
az: başlıq

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: No comments available.
az: Şərh yoxdur.

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları
