Karmacracy (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
be: Вярнуцца да прадвызначаных наладак

en: Size
be: Памер

en: Widget settings
be: Наладкі віджэту

en: About
be: Аб

en: pixels
be: пікселі

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Configure the site description, the number of items per feed and whether feeds should be titles/teasers/full-text.
be: Канфігураваць апісанне сайта, колькасць элементаў на стужку і стужкі павінны мець назвы/тызеры/поўныя тэксты.
