Karmacracy (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Reset to defaults
cs: Obnovit výchozí nastavení

en: Size
cs: Velikost

en: Widget settings
cs: Nastavení widgetu

en: About
cs: Popis

en: Button text
cs: Text tlačítka

en: pixels
cs: pixelů

en: Uses
cs: Použití

en: Configure the site description, the number of items per feed and whether feeds should be titles/teasers/full-text.
cs: Nastavit popis stránky, počet položek v RSS kanálu a způsob zobrazování (pouze titulek/upoutávka/celý text).
