Karmacracy (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: Size
et: Suurus

en: Background
et: Taust

en: Border
et: Piirjoon

en: About
et: Programmist

en: Button text
et: Nupu tekst

en: pixels
et: pikslit

en: Uses
et: Kasutab

en: Configure the site description, the number of items per feed and whether feeds should be titles/teasers/full-text.
et: Saidi kirjelduse, voo kirjete arvu ning voo sisuks kas pealkirja/juhtlõigu või täistekstide määramine.
