Karmacracy (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Reset to defaults
fa: بازنشاندن به پیش‌فرض

en: Size
fa: اندازه

en: Background
fa: زمینه

en: Border
fa: حاشیه

en: About
fa: درباره

en: pixels
fa: پیکسل

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Configure the site description, the number of items per feed and whether feeds should be titles/teasers/full-text.
fa: شرح سایت. تعداد اقلام هر خوراک و عناوین/خلاصه/متن کامل بودن آنها را پیکربندی کنید.
