Karmacracy (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Reset to defaults
fi: Palauta oletukset

en: Size
fi: Koko

en: Background
fi: Tausta

en: Widget settings
fi: Widgettien asetukset

en: Border
fi: Raja

en: About
fi: Tietoja

en: Button text
fi: Painiketeksti

en: pixels
fi: pikseliä

en: Uses
fi: Käyttää

en: Configure the site description, the number of items per feed and whether feeds should be titles/teasers/full-text.
fi: Muokkaa sivuston kuvausta sekä syötekohtaista elementtien määrää ja sitä, näytetäänkö syötteessä koko teksti, lyhennelmät vai pelkät otsikot.
