Karmacracy (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
gl: Restaurar cos valores predeterminados

en: Size
gl: Tamaño

en: About
gl: Información

en: Button text
gl: Texto do botón

en: pixels
gl: píxeles

en: Uses
gl: Usos

en: Configure the site description, the number of items per feed and whether feeds should be titles/teasers/full-text.
gl: Configurar a descripcion do sitio web, a cantidade de elementos por canle de novas e se estos canles deben ser títulos, resúmos ou todo o texto completo.
