Karmacracy (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
hr: Povrat na zadane postavke

en: Size
hr: Veličina

en: Background
hr: Pozadina

en: About
hr: Opis

en: pixels
hr: piksela

en: Uses
hr: Uporaba

en: Configure the site description, the number of items per feed and whether feeds should be titles/teasers/full-text.
hr: Podesi opis lokacije, broj stavki po dobavljaču i trebaju li dobavljači biti nazivi/mamci/puni tekst.
