Karmacracy (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Reset to defaults
is: Endurstilla í sjálfgefin gildi

en: Size
is: Stærð

en: Background
is: Bakgrunnur

en: About
is: Um

en: Colour
is: Litur
