Karmacracy (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
km: កំណត់​​ទៅ​លំនាំ​ដើម​ឡើង​វិញ

en: Size
km: ទំហំ

en: About
km: អំពី

en: pixels
km: ភីកសែល

en: Uses
km: ប្រើ

en: Configure the site description, the number of items per feed and whether feeds should be titles/teasers/full-text.
km: កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​សេចក្តី​ពិពណ៌នា​អំពី​តំបន់​បណ្តាញ ចំនួន​ធាតុ​ក្នុង​មួយ​មតិព័ត៌មាន​ និង​ថាតើ​មតិព័ត៌មាន​គួរ​តែ​ជាចំណង​ជើង​/ចំណោទ​បញ្ហា​/អត្ថបទ​ពេញ​លេញឬ​អត់​ ។
