Karmacracy (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತವಾದದ್ದಕ್ಕೆ  ಮರಳಿಸು

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Background
kn: ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Border
kn: ಅಂಚು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: pixels
kn: ಪಿಕ್ಸೆಲ್‍ಗಳು
