Karmacracy (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: Size
lv: Izmērs

en: Background
lv: Fons

en: About
lv: Par

en: Button text
lv: Pogas teksts

en: pixels
lv: pikseļi

en: Uses
lv: Lieto

en: Configure the site description, the number of items per feed and whether feeds should be titles/teasers/full-text.
lv: Konfigurēt vietnes aprakstu, vienumu skaitu vienā plūsmā un to, vai plūsmām jābūt virsrakstiem/ievadiem/pilniem tekstiem.
