Karmacracy (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Reset to defaults
nl: Standaardwaarden terugzetten

en: Size
nl: Grootte

en: Background
nl: Achtergrond

en: Widget settings
nl: Widget instellingen

en: Border
nl: Rand

en: Other options
nl: Andere opties

en: About
nl: Over

en: Button text
nl: Knoptekst

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Colour
nl: Kleur

en: Configure the site description, the number of items per feed and whether feeds should be titles/teasers/full-text.
nl: Websitebeschrijving, berichten per feed en de weergave van feeds instellen.
