Karmacracy (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Reset to defaults
oc: Reïnicializar a las valors per defaut

en: Size
oc: Talha

en: Background
oc: Rèireplan

en: Border
oc: Bordadura

en: About
oc: A prepaus

en: Button text
oc: Tèxte del boton

en: pixels
oc: pixèls

en: Uses
oc: Usatges

en: Configure the site description, the number of items per feed and whether feeds should be titles/teasers/full-text.
oc: Configuratz la descripcion del site, lo nombre d'elements per flux e se los fluxes devon conténer títols/resumits/tèxte complet.
