Karmacracy (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Reset to defaults
ru: Вернуться к исходным

en: Size
ru: Размер

en: Background
ru: Фон

en: Widget settings
ru: Настройки виджета

en: Border
ru: Рамка

en: Other options
ru: Другие опции

en: About
ru: Информация

en: Button text
ru: Текст на кнопке

en: pixels
ru: пикселей

en: Uses
ru: Использование

en: Configure the site description, the number of items per feed and whether feeds should be titles/teasers/full-text.
ru: Настройка описания сайта, количества пунктов в RSS-ленте и включения в них заголовков, анонсов, полного текста.
