Karmacracy (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Reset to defaults
sv: Återställ till standardvärden

en: Size
sv: Storlek

en: Background
sv: Bakgrund

en: Widget settings
sv: Inställningar för widget

en: About
sv: Om

en: Button text
sv: Knapptext

en: pixels
sv: pixlar

en: Uses
sv: Använder

en: Configure the site description, the number of items per feed and whether feeds should be titles/teasers/full-text.
sv: Ställ in beskrivning av webbplatsen, antal poster per nyhetsflöde och huruvida flöden skall vara titlar/ingresser/fullständiga texter.
