Karmacracy (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
ug: سۈكۈت لايىھەگە قايتۇرۇش

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Background
ug: تەگلىك

en: Border
ug: چۆرىسى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: Configure the site description, the number of items per feed and whether feeds should be titles/teasers/full-text.
ug: تور بېكەتنىڭ قىسقىچە چۈشەندۈرىلىشى، feed ئىچىدىكى مەزمۇن سانى ۋە feed نى ماۋزۇ، قىسقارتىلما مەزمۇن، تولۇق مەزمۇن ھالىتىدە كۆرسىتىش.
