Karmacracy (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Reset to defaults
uk: Скинути до початкових значень

en: Size
uk: Розмір

en: Background
uk: Тло

en: Widget settings
uk: Налаштування віджета

en: Border
uk: Рамка

en: Other options
uk: Інші опції

en: About
uk: Про модуль

en: Button text
uk: Текст кнопки

en: pixels
uk: пікселів

en: Uses
uk: Використання

en: Colour
uk: Колір

en: Configure the site description, the number of items per feed and whether feeds should be titles/teasers/full-text.
uk: Налаштовування опису сайту, кількості елементів в потоках і вигляду потоків (заголовки/анонси/повністю)
