Karmacracy (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
ar: إعادة إلى الإعدادات الافتراضية

en: Size
ar: الحجم

en: About
ar: حول

en: pixels
ar: بكسلات

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Configure the site description, the number of items per feed and whether feeds should be titles/teasers/full-text.
ar: ضبط عدد العناصر في التلقيمة، والتلقيمات التي تحتوى على عناوين أو موجز أو المحتوى الكامل.
