Karmacracy (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Reset to defaults
de: Auf Standardwerte zurücksetzen

en: Size
de: Größe

en: Background
de: Hintergrund

en: Widget settings
de: Steuerelementeinstellungen

en: Border
de: Rahmen

en: Other options
de: Weitere Optionen

en: About
de: Über

en: Button text
de: Button-Text

en: pixels
de: Pixel

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Colour
de: Farbe

en: Configure the site description, the number of items per feed and whether feeds should be titles/teasers/full-text.
de: Die Beschreibung der Website, die Anzahl der Artikel pro Feed und ob die Feeds Titel/Teaser/Volltext sein sollen festlegen.
