Karmacracy (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
hi: दोबारा से डीफॉल्ट में स्थापित करें।

en: Size
hi: आकार

en: Border
hi: बॉर्डर

en: About
hi: के बारे में

en: pixels
hi: पिक्सेल

en: Uses
hi: उपयोग
