Karmacracy (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
ro: Resetează la valori implicite.

en: Size
ro: Mărime

en: Background
ro: Fundal

en: About
ro: Despre

en: pixels
ro: pixeli

en: Uses
ro: Folosește

en: Configure the site description, the number of items per feed and whether feeds should be titles/teasers/full-text.
ro: Configurați descrierea sitului, numărul de elemente per feed și dacă feed-urile ar trebui să fie formate din titluri/teasere/text complet.
