Karmacracy (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Reset to defaults
ta: இயல்பானவற்றிற்கு மாற்று

en: Size
ta: அளவு

en: About
ta: பற்றி

en: pixels
ta: படவரைபுள்ளி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
