Katturai Responsive (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Help
af: Hulp

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Sidebar
af: Systaaf

en: Search form
af: Soekvorm

en: Libraries
af: Biblioteke
