Katturai Responsive (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Help
ca: Ajuda

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Search form
ca: Formulari de cerca

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Highlighted
ca: Destacat
