Katturai Responsive (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Help
cy: Cymorth

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Error message
cy: Neges wall

en: Warning message
cy: Neges rybudd

en: Search form
cy: Ffurf chwiliad

en: Status message
cy: Neges statws
