Katturai Responsive (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Warning message
da: Advarselsmeddelelse

en: Search form
da: Søgefelt

en: Libraries
da: Biblioteker

en: Status message
da: Statusmeddelelse

en: Highlighted
da: Fremhævet
